Jdi na obsah Jdi na menu

BÍDNÁ ÚČAST ČESKÝ BROD C - KŠELY 5:1 (3:1)

25. 4. 2016

Zdravím všechny kšelské příznivce a přidávám další stručný komentář k nedělnímu utkání tentokrát s posledním týmem tabulky, Českým Brodem. Tento zápas byl zásadně ovlivněný velmi slabou účastí, která vyvrcholila tím, že jsme neměli ani rozhodčího na lajnu, vedoucího týmu musel dělat hráč :-/. Situace, která rozhodně pro nás všechny, kteří dorazili, nebyla příjemná a vůči soupeři byla i hodně nedůstojná. V 11 lidech jsme chtěli hlavně uhrát co nejlepší výsledek, což byl proti dobře hrajícímu soupeři, navíc posílenému o pár hráčů z B týmu, dost těžký úkol. Nicméně hned z naší první šance jsme mohli jít do vedení, Pavel Smolný se řítil sám na branku, ale v jasné situaci nedokázal míč poslat do sítě. Pak už hráli hlavně domácí, tlačili se dopředu a postupně hrozili víc a víc. První gól přišel po krásné střele k levé tyči, natahoval jsem se, ale marně. Za pár minut to bylo už 2:0, kdy soupeř uklidil míč do prázdné branky. Za 5 minut to bylo už 3:0, kdy si mě vychutnal útočník domácích a s klidnou hlavou navýšil vedení na 3:0. Jiskřičku naděje vykřesal Jirka Pazderec, který krásnou individuální akcí obešel několik domácích hráčů a přesnou střelou překonal domácího brankáře, 3:1. Pro Jirku to byla zasloužená odměna za vynaloženou energii za poslední dva zápasy. Do druhého poločasu jsme šli s tím, zkusit nemožné a pokusit se vyrovnat. Obrovskou příležitost jsme měli po ruce domácího stopera, po které se pískala penalta. Exekuce se ujal Vojta S., bohužel trefil jen tyč a z následné dorážky sice gól vsítil, ale bez doteku někoho z domácích nebyla branka uznána. Pak přišla nepříjemná chvilka, kdy musel odstoupit Broňa a po něm i Petr Smolný a zbytek zápasu jsme dohrávali v 9 lidech, dostali jsme ještě dva góly, jeden z penalty a jeden z přečíslení, ale i tak byl konečný výsledek 5:1 ještě milosrdný. Za normálních okolností bychom si zahráli pěkný fotbal a užili si to, ale takto se to opravdu nedá dělat. Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří přišli a snažili se zachránit čest našeho týmu, všichni na hřišti nechali maximum. Doufám, že příští zápas už nás bude více, jinak už opravdu nevím.

Hrajeme opět v neděli, tentokrát v Krutech od 17 hodin. Kruty mají stejný počet bodů jako my, tak snad vyhrajeme, abychom si alespoň udrželi celkem solidní umístění v tabulce.