Jdi na obsah Jdi na menu

POSLEDNÍ ZÁPAS KŠELY - ROSTOKLATY B 5:3 (2:1)

27. 6. 2016

Minulou neděli jsme sehráli poslední zápas této části sezóny. Doma jsme přivítali hráče Rostoklat. Vzhledem k tomu, že jsem se zápasu nemohl účastnit, tak uvedu jen ty nejdůležitější body, tedy góly. Do vedení se naše družstvo dostalo hned v 5. minutě, kdy se svým osmým gólem prosadil Jarda Hampl. Ještě šťastnější jsme byli ve 27. minutě, kdy vedení navýšil Petr Smolný. Soupeř se ovšem nechtěl dát jen tak lehce a o dvě minuty později kontroval gólem na 2:1. Takto skončil i první poločas. V kabině jistě zaznělo něco v tom smyslu, dejte další góly ať je to v klidu. Z toho si vzal ponaučení Petr Smolný a zvýšil na 3:1, hned po něm se prosadil opět soupeř a za minutu snížil na 3:2. To si nechtěl nechat líbit Jirka Pazderec a velmi šťastným pologólem to bylo opět o dva góly. Vedení o pár minut později navýšil Zbyňda Hampl a když už to vypadalo, že zápas dospěje ke konci, soupeř ještě snížil na rozdíl konečných dvou gólů, na 5:3.

Tímto zápasem skončila sezóna a tak uvedu malou rekapitulaci. Skončili jsme na celkem solidním 3. místě, daleko od možnosti postupu, na první Tismice nám scházelo 17b a na druhé Lošany 6b. Celkem jsme vyhráli 12 zápasu, měli jsme 8 proher, z toho jedna byla na penalty s týmem Nučic. Celkové skóre bylo pozitivní 57:39. Obrana byla třetí nejlepší v sezóně. Nejlepším střelcem se stal Jirka Hampl, který dal 14 gólů! Bude se těšit v nové sezóně.