Jdi na obsah Jdi na menu

ROSTOKLATY A - KŠELY 3:2 (2:1)

6. 11. 2017

Další zápas jsme odehráli na hřišti Rostoklat a tentokrát jsme začali hodně dobře. Hned s první šance se prosadil Jirka Hampl, který doklepl přihrávku Petra Smolného. Hned to vypadá jinak, když míče končí před brankou a ne někde v kličkách. Bohužel tento stav nevydržel dlouho, po chybici Hozyho, soupeř téměř okamžitě vyrovnal. O pár minut mohlo být ještě hůře, po faulu Dana Smolíka se kopala penalta, tu ale s bravůrou chytil Dan. pak se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Těch našich měl nejvíce Jirka Pazderec, který nastoupil v útoku. Na jeho hlavě a nohou skončilo několik slibných příležitostí, ale byli jsme málo houževnatí v zakončení. Do poločasu jsme obdrželi ještě jeden gól, hodně diskutabilní, ale platný. Za mě ze 100% ofsajdu 2:1 Rostoklaty. Do kabin se šlo trošku zkroušeně, protože náš výkon nebyl vůbec špatný. Druhý poločas byl malinko v režii domácích, byli více na míči a taky nebezpečnější. Nám se vytratil pohyb a jen velmi složitě jsme se dostávali do obrany domácích, která navíc moc nechybovala. Zhruba v polovině druhého poločasu přišla rána v podobě třetího gólu, který se od tyče odrazil do naší branky. Nicméně jsme se nevzdávali a snažili se bojovat a podařilo se nám zápas zdramatizovat. Po samostatném úniku se prosadil Petr Smolný a zkorigoval výsledek na 3:2. Bohužel už bylo jen velmi málo čase a zápas za pár chvilek skončil. Velká škoda, hráli jsme nejlépe za posledních několik zápasu a rozhodně jsme nepůsobili odevzdaným dojmem nebo dojmem posledního týmu tabulky. Ano posledního. Lošany doma vyhrály na penalty a se čtyřmi body jsou předposlední. Další zápas hrajeme doma proti týmu Svojšic. Snad už se dočkáme výhry. Prosím doražte ať máme nějakou šanci. Zápas začíná od 14 hodin.