Jdi na obsah Jdi na menu

ZASLOUŽENÁ PROHRA BŘEŽANY B - KŠELY 3:1 (2:1)

3. 10. 2015

Tak jsem dnešní komentář ani nechtěl psát, ale apel některých z Vás můj názor změnil. Dnes jsme odehráli asi nejhorší utkání v dosavadní sezóně. Už v posledním komentáři jsem avizoval, že nás nečeká lehký zápas i přesto, že jsou Břežany v naší třídě beznadějně poslední, s nula body a pouze s 3 vstřelenými góly. Jak se opět ukázalo, s těmito soupeři neumíme hrát. Z historie jsme se opět nepoučili. Už před zápasem bylo na některých z nás vidět, že jsou tam možná jen z povinnosti. Od počátku zápasu jsme se spíše věnovali kritice ostatních, tomu kdo dal tak nebo onak dlouho nebo krátkou přihrávku, kdo poběhl, kdo ne a naše hra díky tomu hodně trpěla. Toho využil soupeř, respektive využil naší nepozornosti a chybice obrané řady a z nabídnuté tutovky otevřel skóre, 1:0. To nám moc nepomohlo a nepomohla nám ani další chyba, k naší smůle a soupeřově štěstí se od tyče míč odrazil do branky, 2:0. Ke konci poločasu se nám podařilo snížit, po dlouhém nákopu loboval Jirka Hampl a postaral se asi o jedinou radost v dnešním zápase, 2:1. Do poločasu jsme měli ještě dvě gólovky, ale v nich jsme zklamali. Po poločase se dělo zčásti to co se dalo čekat. Domácí zalezli a čekali na brejky. My jsme se nedokázali prosadit, přihrávky neměly adresáta, všechno nám skákalo od nohy, šance žádná. Domácí jich měli více, po jedné takové a opět po naší chybě to bylo 3:1 a to už byl definitivní konec všech nadějí. Někdo z nás tvrdil, že se nemůže pořád dařit, že nám to dneska prostě nešlo, ale já to vidím jinak. Dařit se může jen tehdy, když se chce, není náhoda, že s posledními týmy prohráváme. Prostě si myslíme, že to všechno půjde samo, že se nemusíme snažit, běhat, bojovat a tak se nám to opět vymstilo a porazil nás tým, který do dnešního dne nikoho nepřekvapil. No, nezbývá než Břežanům gratulovat k prvním třem bodům, byly zasloužené. Pro nás škoda, Lošany ztratily a my jsme promrhali šanci udržet se na špičce :-///

Uvidíme se příští sobotu, hrajeme doma proti Chotuticím od 16 hodin, tak snad se nám zápas podaří lépe než ten dnešní.